Avatud E-R 8:30-17.00

Kuumpresslogod

Kuumpresslogo puhul trükitakse logo kilele, mille saab suure rõhu ja kõrge temperatuuriga paigaldada tootele. Logod tellime Rootsi ettevõttest, millel on 27-aastane kuumpresslogode tootmise kogemus. Logod paneme toodetele meie kaupluses olevate kuumpressidega.
Tööstuslikku pesemist nõudvate riideesemete markeerimiseks kasutame termosiirdeprinteriga trükitavaid etikette (nt nimed, numbrid, ribakoodid).
NB! Logoteenust pakume klientidele, kes on ostnud tooted kauplusest Grolls.

Erinevad kuumpresslogode võimalused

  • logo kujund ja/või tekstiosa
  • helkurvärvides logo, muuhulgas ka nn värviline helkur
  • võimalus pressida toodetele 5 cm laiune helkurriba (vastavalt kokkulepitud asukohta tootel)
  • kuuma- ja sädemekindlad logod jt erilahendused
  • toote markeering etiketiga

Hind

Logodel on tükihind, mis sõltub logo värvide arvust, logo keerukusest, suurusest jms. Kõige soodsam on tellida ühevärviline valge logo.
NB! Rootsist tellitavate logode minimaalne kogus on 50 tk/suurus. Väiksemate koguste puhul kasutame kohalike koostööpartnerite teenuseid.
Logod tuleb välja osta. Logosid hoiustame kaupluses. Soovi korral võib klient logod ka enda kätte jätta.

Tellimuse esitamisel vajalik info

1. Valige, millist tüüpi kuumpresslogo soovite (tavalist, helkurvärvides, kuuma- ja sädemekindlat vm). Grolls meeskond aitab Teid parima lahenduse leidmisel.
2. Kui Teie ettevõttel ON logo
Saatke logofail e-posti aadressile info@grolls.ee, kliendihaldurile või tooge meile andmekandjal. Logofail on vajalik programmi valmistamiseks, mistõttu peab logofail olema töödeldavas formaadis (ehk vektorgraafikas, kus jooned on kirjeldatud alg- ja lõppkoordinaatidega), nt .cdr, .ai ja .eps formaadid.
Kui Teie ettevõttel EI OLE logo
Võimalik tellida kuumpresslogo ettevõtte nimega, nt „AS Tubli Ehitaja“. Teil tuleb otsustada pressitava logo šrift (font), suurus ja värv(id).
3. Märkige logo värvikoodid Pantone värvikaardi järgi. Kui värvikoodi ei edastata, kasutab Grolls võimalikult sarnast värvi.
NB! Logo tellimisel tuleb arvestada toote värviga (nt kui riideese on sinine ja Teie ettevõtte logo on sinine, ei paista logo tootelt välja).
4. Kui soovite kuumpresslogos kasutada vaid ühte osa logost, märkige see tellimuses (nt logofailis on „AS Tubli Ehitaja“, kuid kuumpresslogos soovite kasutada ainult „Tubli Ehitaja“).
5. Märkige suure ja/või väikese kuumpresslogo laius ning asukoht/asukohad riideesemel, kuhu logo soovite.
6. Märkige, mitmele riideesemele kuumpresslogo soovite. NB! Minimaalne logo tellimus on 50 tk/suurus

KKK

Miks eelistada kuumpresslogosid?
Meie pakutavad kuumpresslogod on väga kvaliteetsed ja püsivad õige hoolduse korral peal kogu toote eluea.
Kui kaupluse laos on olemas Teie ettevõtte logod, siis väiksemate tellimuste puhul saame need peale panna ooteajaga.
Kas logo tellimisel sobib ka JPG-formaat?
Ei sobi, logofail peab olema vektorgraafikas. Kvaliteetse kuumpresslogo eelduseks on korraliku logofaili olemasolu.
Kas kuumpresslogo püsib peal ka pärast pesu?
Jah. Enamik logosid taluvad kuni 85°C tööstuslikku pesu ja trummelkuivatust. Mõned logod taluvad kuni 95°C pesu, kuid on ka logosid, mida ei tohi pesta üle 40°C (nt värviline helkur).
Kas kõikidele riietele saab peale panna kuumpresslogosid?
Ei saa. Kuumpresslogosid ei saa peale panna vihmariietele. Samuti ei soovita me kuumpresslogosid 100%-lise polüestrisisaldusega toodetele. Antud juhtudel võib kuumpress jätta tootele soovimatu jälje.
Kui kiiresti saavad logod toodetele/riietele peale pressitud?
Esmakordne kuumpresslogode tellimus Rootsist võtab aega vähemalt kaks nädalat, kordustellimus umbes ühe nädala. Soovitame logosid tellida varuga, mis võimaldab Teie järgmise kuumpresslogo tellimuse kiiremini täita, kuna logod on juba Grollsi laos ja tööaeg kulub vaid logode pressimisele. Väiksemate tellimuste puhul saab Grollsis hoiustatavad logod peale panna ooteajaga.